SUNGROW | Smart Communication Box | COM100D-EU with Logger1000A-EU incl. 4G Module (Excl. Micro-SIM)
- TootjadSUNGROW
- Mudel: ASQ00183
- Saadavus: 5
-
1 459€
SUNGROW | Smart Communication Box | COM100D-EU with Logger1000A-EU incl. 4G Module (Excl. Micro-SIM)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 126.00 mm |
| Gross weight | 5.50 kg |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| Net weight | 4.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 47 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | SUNGROW |
| Producer product family | Smart Communication Box |
| Producer product name | COM100D-EU with Logger1000A-EU incl. 4G Module (Excl. Micro-SIM) |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Võrguühendus | Three-phasis |
| Warranty | 120 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sungrow smart communication box com100d-eu with logger1000a-eu incl 4g module excl micro-sim, asq00183, sungrow, inverterid

